Cesta kolem světa

Zábavně orientační závod kolem Třeboně proběhne 24. 8. 2019.
Po dlouhém očekávání jsem pro Vás připravil novou akci, tentokrát z jiného soudku než akce, na které jste u mě zvYklí. Bude se jednat o zábavně orientační závod okolím Třeboně pod názvem, který snad vystihuje vše- Cesta kolem Světa. Tento v uvozovkách závod bude odstartován ve sportkempu Doubí, vzdáleném 1,2 km od Třeboně. V tomto místě bude zároveň i cíl závodu. Během této jízdy budete poznávat krásy jihočeské přírody a památek, ale zároveň budete plnit i úkoly (ty nepůjdou vyhledat na internetu), které rozhodnou o celkovém pořadí v jednotlivých kategoriích.
Kategorie budou celkem čtyři: M1- motocykly do roku 1960 včetně, M2- motocykly od roku 1961, do roku 1985, A1- automobily do roku 1960 včetně a A2- automobyly od roku 1961 do roku 1985.
Celá trasa bude měřit 50 km a jak j sem již předeslal, bude končit v kempu Doubí.Během cesty navštívíte i motomuzeum člověka, kterého si velmi vážím a od kterého jsem zároveň přebral myšlenku tohoto závodu- jedná se o motomuzeum pana Emila Roděje.
A nakonec nejdůležitější informace: 1) akce proběhne v sobotu, 24. 8. 2019
                                                     2) první vozidla opustí kemp cca v 10:00 hod.
                                                     3) startovné: vozidlo 350 Kč ( řidič obdrží upomínkový předmět, pamnětní list s fotografií svého vozu, poukázku na                                                                          odpolední grilovačku -spolujezdci si budou moci tuto poukázku moci dokoupit za 50Kč- a vstupenku na večerní                                                                          diskotéku-  tu obdrží i všichni spolujezdci)

                                         4) ubytování: Bude se jednat o ubytování ve Sportkempu Doubí. Toto ubytování si musí objednat každý sám na stránkách kempu www.doubi.treb.cz/ubytovani_-_informace .

Z pátka na sobotu je ubytování omezené, ze soboty na neděli je zatím místa dostatek. Ubytování v chatkách je včetně snídaně formou bohatého bufetu!
POZOR! Do poznámky napište Cesta kolem Světa a do kolonky náhradní termín napište opět termín akce. Toto vše platí pouze pro ty, co chtějí ubytování v chatkách, netýká se karavanů a stanů.
 
 
UPOZORNĚNÍ! Celý tento závod se bude odehrávat v přátelském duchu, pojede se ovšem za běžného silničního provozu- to znamená, že by každé vozidlo mělo mít platné doklady k užívání vozidla na veřejných komunikacích.
 
Postuně budu ještě informovat, kdyby mě něco dalšího důležitého napadlo.
Případné dotazy na telefonu 723110314
Těším se na vás na všechny, Petr